POLSKAWielka Brytania
IFS zastosowanie
O firmie

Elkom Trade posiada ponad 45 – letnie doświadczenie w branży metalowej. Specjalizujemy się w najwyższej jakości systemach logistyczno-magazynowych. Przodujemy w technologii produkcji pojemników siatkowych, nadstawek, rollkontenerów i konstrukcji z profili. Jesteśmy pierwszym polskim producentem klatek do hodowli kur niosek i przepiórek. Kompleksowo wyposażamy budynki inwentarskie dla pozostałej produkcji zwierzęcej.

Oferujemy meble sklepowe i warsztatowe, rozwijamy również nasz asortyment w kierunku modułowych systemów ekspozycyjnych. Wciąż poszukujemy nowoczesnych rozwiązań projektowych i technologicznych skutecznie konkurując w nowych branżach. Proponujemy rozwiązania w dziedzinie małej architektury i aranżacji przestrzeni, a w szczególności ogrodzenia gabionowe. Wyróżnia nas jakość, terminowość i serwis. Nasze produkty zdobywają uznanie największych koncernów i trafiają na rynki niemal całego świata.

Możemy poszczycić się wieloma referencjami i listami gratulacyjnymi. Liczne certyfikaty uwierzytelniają nasze dokonania w doskonaleniu jakości produkcji i współpracy z klientem.

 

TUV

 

Ogólne warunki współpracy Ogólne warunki współpracy

 

IFS FASION
Drut, Metal, Drewno i Szkło