Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Kontakt
 
ELKOM TRADE Spółka Akcyjna
Al. Stanów Zjednoczonych 51/622 A
04-028 Warszawa
NIP: 113-28-23-532
NIP UE: 1132823532
KRS 0000527982 
 
ADRES KORESPONDENCYJNY/
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
ul. Targowa 21
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel.:  +48 41 263 05 32
tel.:  +48 41 262 10 41
fax.: +48 41 262 08 51
Artur Konderak
Kierownik d/s Kluczowych Klientów
tel. kom. 509 647 766
e-mail: arturk@elkomtrade.eu
 
Dominik Nowak
Manager Sprzedaży
tel. kom. +48 509 403 029
e-mail: dnowak@elkomtrade.eu
 
Marina Kotula-Kuchciak
Manager Sprzedaży
tel. kom. +48 693 111 035
e-mail: mkotula@elkomtrade.eu
 
Anna Bartnik
Koordynator Sprzedaży
tel. kom. +48 725 100 004
e-mail: abartnik@elkomtrade.eu
 
Jacek Smolarz
Przestawiciel Regionalny
tel. kom. +48 506 753 539
e-mail: jsmolarz@elkomtrade.eu
 
Paweł Czaja
Przedstawiciel Regionalny 
tel. kom. +48 506 326 863
e-mail: pczaja@elkomtrade.eu
 
Piotr Niedbała
Przedstawiciel Regionalny
tel. kom. +48 506 753 578
e-mail: pniedbala@elkomtrade.eu
 

Peter Swierkot
Przedstawiciel Handlowy

tel. kom. +48 722 120 241
e-mail: peters@elkomtrade.eu

 

 

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie   

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy 701 000 zł opłacony w całości

 

W przypadku pytań wyślij formularz:

Imię i Nazwisko / Firma


 
Nr. telefonu
 
E-mail
 
Treść wiadomości
 
strony internetowe ostrowiec, budowa stron flash, wykonywanie stron ostrowiec, projektowanie stron ostrowiec, systemy internetowe ostrowiec, sklepy internetowe ostrowiec, prezentacje flash ostrowiec